DZ3600S17K3B2NOSA1
DIODE MODULE GP 1700V AIHM190-1
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DZ3600S17K3B2NOSA1
DZ3600S17K3B2NOSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen DZ3600S17K3B2NOSA1, A-IHM190-1 paketinde sunulan yüksek voltajlı diyot modülüdür. 1700V DC ters voltaj (Vr) kapasitesine sahip bu komponent, 3600A akım yeteneğine ve bağımsız 3 diyot konfigürasyonuna sahiptir. Standard kurtarma hızı (>500ns, >200mA) ile karakterize edilen bu modül, endüstriyel güç elektronikleri uygulamalarında, tesis doğrultucu devreleri ve yüksek akımlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi kurulum ile tasarlanan DZ3600S17K3B2NOSA1, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 2.2V maksimum forward voltajı ile tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3050 A @ 900 V
Diode Configuration 3 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case Module
Part Status Not For New Designs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package A-IHM190-1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1700 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.2 V @ 3600 A