DZ2S18000L
DIODE ZENER 18V 150MW SSMINI2
Seri / Aile Numarası
DZ2S18000L
DZ2S18000L Hakkında
Panasonic DZ2S18000L, 18V nominal Zener voltajına sahip tekil Zener diyotudur. 150mW güç derecelendirmesi ile SC-79 (SOD-523) SMD paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. ±5% tolerans ile 1V forward voltaj (10mA'de) ve 60 Ohms maksimum empedans özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu düşük ters akım (50nA @ 13V) sayesinde hassas analog devrelerde voltaj referansı ve klamplama devrelerinde tercih edilir. Surface Mount montajı ile kompakt tasarımlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 13 V
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Part Status Market
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SSMini2-F5-B
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 18 V