DZ2S16000L
DIODE ZENER 16V 150MW SSMINI2
Seri / Aile Numarası
DZ2S16000L
DZ2S16000L Hakkında
Panasonic DZ2S16000L, 16V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 150 mW maksimum güç derecelendirmesi ile düşük güç uygulamaları için tasarlanmıştır. SC-79 (SOD-523) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyonu, spike koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. ±5% toleransı ile voltaj sabitlemesi gereken şemaları stabilize eder. 50 Ω impedansı ve 50 nA ters sızıntı akımı ile tasarlanmış, compact SMD yapısı yoğun PCB tasarımları için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 12 V
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms
Part Status Market
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SSMini2-F5-B
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V