DZ2S120M0L
DIODE ZENER 12V 150MW SSMINI2
Seri / Aile Numarası
DZ2S120M0L
DZ2S120M0L Hakkında
Panasonic DZ2S120M0L, 12V nominal değerine sahip bir tekil Zener diyottur. 150 mW maksimum güç derecelendirilmesi ile güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve koruma devrelerinde kullanılan bir bileşendir. Surface Mount SC-79 (SOD-523) paketinde sunulan bu Zener diyot, ±2.5% tolerans ve 30 Ohm maksimum impedans özellikleri ile tasarlanmıştır. 9V'ta 50 nA ters sızıntı akımı ve 10 mA'da 1V maksimum ileri voltajı ile sinyal kondisyonlama ve aşırı voltaj koruması uygulamalarına uygundur. Üretim durumu itibariyle kullanılmıştır ve stok bilgileri için tedarikçi ile iletişim kurulması önerilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 9 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Part Status Market
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SSMini2-F5-B
Tolerance ±2.5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V