DZ2733000L
DIODE ZENER 33V 120MW SSSMINI2
Seri / Aile Numarası
DZ2733000L
DZ2733000L Hakkında
Panasonic DZ2733000L, 33V nominal Zener voltajı ile çalışan tekil Zener diyottur. 120mW maksimum güç derecelendirmesi ile sürekli çalışmaya uygun olup, surface mount SSSMini2-F4-B paketinde sunulmaktadır. 50 nA ters kaçak akımı ve 200 Ohm maksimum empedans değerleri ile stabil voltaj düzenlemesi sağlar. ±5% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, voltaj referans devreleri, über akım koruması ve sinyal kesme uygulamalarında kullanılır. 25V'ta 50nA'lik düşük kaçak akımı özelliği ile enerji verimliliği gerektiren tasarımlara uygundur. Ürün, Digi-Key tarafından üretimden kaldırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 25 V
Impedance (Max) (Zzt) 200 Ohms
Part Status Market
Power - Max 120 mW
Supplier Device Package SSSMini2-F4-B
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V