DZ2720000L
DIODE ZENER 20V 120MW SSSMINI2
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
DZ2720000L
DZ2720000L Hakkında
Panasonic DZ2720000L, 20V nominal voltaja sahip surface mount zener diyottur. 120mW güç dağıtma kapasitesi ile voltaj regülasyonu ve korunma uygulamalarında kullanılır. SSSMini2-F4-B paketinde sunulan bu komponent, düşük ters kaçak akımı (50 nA @ 15V) ve ±5% tolerans ile hassas voltaj referansı devrelerinde, aşırı voltaj koruma uygulamalarında ve analoglar devrelerinde yer almaktadır. 80 Ohm maksimum impedans değeri ile istikrarlı regülasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Part Status Market
Power - Max 120 mW
Supplier Device Package SSSMini2-F4-B
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V