DSSK38-0025BS-TRL
DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
DSSK38-0025BS
DSSK38-0025BS-TRL Hakkında
DSSK38-0025BS-TRL, Littelfuse tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-263AB (D²Pak) yüzey montaj paketi ile sunulan bu bileşen, 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahiptir. Her bir diyot için 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve maksimum 480mV ileri voltaj düşümü (20A'da) ile karakterize edilir. 25V maksimum ters voltaj derecelendirilmesi ile tasarlanmıştır. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu bileşen, hızlı recovery özelliğine (500ns'den az) sahip olup, ≤500ns ters recovery zamanı 200mA'den fazla akımlarda sağlanır. Güç kaynakları, konvertörler ve yüksek akım uygulamalarında kullanılan bu Schottky diyot dizisi, düşük ileri voltaj düşümü ve hızlı anahtarlama karakteristikleri ile dikkat çeker.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 25 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 20 A