DSR6V600D1-13
DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
DSR6V600D1
DSR6V600D1-13 Hakkında
DSR6V600D1-13, Diodes Incorporated tarafından üretilen yüksek voltajlı doğrultma diyodudur. 600V DC ters voltaj derecelendirilmesi ve 6A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur. TO-252-3 (DPak) yüzey montaj paketinde sunulur. Fast recovery karakteristiği (35 ns tersine kurtarma süresi) ile anahtarlama kayıplarını azaltır. 3V maksimum ön kapanış voltajı (6A'da) ve 50µA ters kaçak akımı özellikleri vardır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 35 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3 V @ 6 A