DSR01S30SL,L3F
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SL2
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
DSR01S30SL
DSR01S30SL,L3F Hakkında
Toshiba DSR01S30SL,L3F, 30V maksimum reverse voltajda çalışan surface mount Schottky diyottur. 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu komponent, küçük sinyal uygulamaları için tasarlanmıştır. 620mV forward voltaj düşüşü ve 700nA reverse leakage akımı ile anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, koruma uygulamaları ve RF devrelerinde kullanılır. SL2 SMD paketinde tedarik edilen kompakt boyutlu bu diyot, -125°C maksimum junction sıcaklığında güvenli çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8.2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 nA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SL2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 100 mA