DSR01S30SC,L3F
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SC2
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
DSR01S30SC
DSR01S30SC,L3F Hakkında
DSR01S30SC,L3F, Toshiba tarafından üretilen surface mount Schottky diyottur. 30V maksimum ters gerilim (Vr) ile çalışan bu bileşen, 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. SC2 (0201/0603 Metric) paket içinde sunulan diyot, küçük sinyal uygulamalarında (≤200mA) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 620mV maksimum ileri gerilimi (Vf) ile düşük güç kayıpları sağlar. 1MHz'de 8,2pF kapasitansı ile yüksek frekanslı devreler için uygundur. Junction sıcaklığı maksimum 125°C'dir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8.2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 700 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SC2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 100 mA