DSPB56371AF180
IC DSP 24BIT 180MHZ 80-LQFP
Paket/Kılıf
80-LQFP
Seri / Aile Numarası
DSPB56371AF
DSPB56371AF180 Hakkında
DSPB56371AF180, Rochester Electronics tarafından üretilen 24-bit dijital sinyal işlemci (DSP) olup audio işleme uygulamaları için tasarlanmıştır. 180MHz saat hızında çalışan bu bileşen, gerçek zamanlı ses işleme görevlerini yerine getirmek için gerekli hesaplama kapasitesine sahiptir. IC, 384kB ROM ve 264kB on-chip RAM bellek kaynakları içerir. Host Interface, I²C, SAI ve SPI ara yüzleri ile sistemlere entegrasyonu kolaylaştırır. 80-LQFP (14x14mm) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, ses kodekleri, ses filtreleme, ses işleme ve gömülü ses sistemi uygulamalarında kullanılır. 1.25V core voltajı ve 3.30V I/O voltajı ile düşük güç tüketimi sağlar. Not For New Designs statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 180MHz
Interface Host Interface, I²C, SAI, SPI
Mounting Type Surface Mount
Non-Volatile Memory ROM (384kB)
On-Chip RAM 264kB
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 80-LQFP
Part Status Not For New Designs
Supplier Device Package 80-LQFP (14x14)
Type Audio Processor
Voltage - Core 1.25V
Voltage - I/O 3.30V