DSP56321VF200
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 24-EXT
Paket/Kılıf
196-LBGA
Seri / Aile Numarası
DSP56321
DSP56321VF200 Hakkında
DSP56321VF200, Rochester Electronics tarafından üretilen 24-bit fixed point dijital sinyal işlemcisidir. 200MHz saat hızında çalışan bu bileşen, gerçek zamanlı sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 576kB on-chip RAM ve 576B ROM bellek kapasitesiyle, audio işleme, telekomünikasyon, veri akışı kontrol sistemleri ve endüstriyel otomasyon gibi alanlarda yer bulur. Host Interface, SSI (Synchronous Serial Interface) ve SCI (Serial Communications Interface) ile sistem entegrasyonu sağlar. -40°C ile 100°C işletme sıcaklık aralığında çalışan komponentin 1.60V core ve 3.30V I/O voltajı ile düşük güç tüketimi özelliğe sahiptir. 196-pin LBGA pakete montajlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 200MHz
Part Status Active
Non-Volatile Memory ROM (576B)
On-Chip RAM 576kB
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Package / Case 196-LBGA
Supplier Device Package 196-MAPBGA (15x15)
Type Fixed Point
Voltage - Core 1.60V
Voltage - I/O 3.30V