DSP56311VF150
IC DSP 24BIT 150MHZ 196-BGA
Üretici
Flip Electronics
Seri / Aile Numarası
DSP56311
DSP56311VF150 Hakkında
DSP56311VF150, Flip Electronics tarafından üretilen 24-bit sabit nokta dijital sinyal işlemcisidir. 150MHz saat hızında çalışan bu bileşen, Host Interface, SSI ve SCI bağlantı seçenekleri sunmaktadır. 384KB On-Chip RAM ve 576B ROM belleğe sahip olan komponent, ses işleme, görüntü işleme, telekomunikasyon, endüstriyel kontrol ve sensör veri işleme uygulamalarında kullanılır. 196-pin LBGA (15x15) paketinde sunulan DSP56311, 1.80V core ve 3.30V I/O gerilimi ile çalışmakta, -40°C ile 100°C sıcaklık aralığında çalışma kapasitesine sahiptir. Şu anda ürün üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 150MHz
Non-Volatile Memory ROM (576B)
On-Chip RAM 384KB
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Type Fixed Point
Voltage - Core 1.80V
Voltage - I/O 3.30V