DSIK45-16AR
DIODE ARRAY 1600V 45A ISOPLUS247
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
DSIK45-16AR
DSIK45-16AR Hakkında
DSIK45-16AR, Littelfuse tarafından üretilen 1600V 45A kapasiteli diyot array komponentdir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, TO-247-3 (ISOPLUS247) paketinde sunulmaktadır. Ortalama doğrultulmuş akımı diyot başına 45A olan komponent, maksimum 1600V ters voltaj dayanımına ve 1.22V forward voltajına (40A'de) sahiptir. Standard recovery tipi diyotlar içerir (>500ns, >200mA). Ters kaçak akımı 1600V'de 3mA ile sınırlıdır. -40°C ile 175°C arasında çalışan bu through-hole monte komponentin, güç kaynakları, inverterler ve indüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanımı uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 45A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ISOPLUS247™
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.22 V @ 40 A