DSI30-12AS-TRL
DIODE GEN PURP 1.2KV 30A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
DSI30-12AS
DSI30-12AS-TRL Hakkında
DSI30-12AS-TRL, Littelfuse tarafından üretilen 1200V ters gerilim kapasiteli, 30A ortalama doğrultma akımı özelliğine sahip genel amaçlı silikon doğrultucu diyottur. TO-263 (D²Pak) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, anahtarlama kaynakları, UPS sistemleri, güç dönüştürücüler ve endüstriyel güç uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı, standart recovery karakteristiği (>500ns) ve 1.29V maksimum ileriye doğru gerilim düşüşü ile güvenilir doğrultma performansı sağlar. Düşük ters kaçak akımı (40µA @ 1200V) ve SO-8 uyumlu montajı tercihli bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 400V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.29 V @ 30 A