DSI30-12A
DIODE GEN PURP 1.2KV 30A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
DSI30-12A
DSI30-12A Hakkında
DSI30-12A, Littelfuse tarafından üretilen 1200V ters voltaj yeterlilikli, 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasiteli standart recovery diyotudur. TO-220-2 through-hole paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Maksimum forward voltajı 1.29V @ 30A olan diyot, -40°C ile 175°C arasında çalışabilir. 10pF @ 400V, 1MHz kapasitans değerine sahiptir. Güç kaynakları, adaptörler, indüktif yüklerin kontrolü ve AC/DC dönüştürme devrelerinde uygulanabilir. 40µA @ 1200V reverse leakage akımı ile düşük kaçak akıma sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 400V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.29 V @ 30 A