DSI30-08AS-TRL
DIODE GEN PURP 800V 30A TO263
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
DSI30-08AS
DSI30-08AS-TRL Hakkında
DSI30-08AS-TRL, Littelfuse tarafından üretilen 800V ters voltaj kapasiteli 30A ort. doğrultulmuş akımlı genel amaçlı doğrultucu diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulmaktadır. 1.29V maksimum ileri gerilimi ve 40µA maksimum ters kaçak akımı ile karakterize edilir. -40°C ile +175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. AC/DC elektrik kaynakları, motor kontrolü, endüstriyel konverterler ve güç yönetimi uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 400V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AA
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.29 V @ 30 A