DSI2X55-16A
DIODE MODULE 1.6KV 56A SOT227B
Paket/Kılıf
SOT-227-4
Seri / Aile Numarası
DSI2X55-16A
DSI2X55-16A Hakkında
DSI2X55-16A, Littelfuse tarafından üretilen 1.6kV 56A diyot modülüdür. SOT-227-4 miniBLOC paketi ile sunulan bu ürün, 2 bağımsız diyot konfigürasyonu içermektedir. Ortalama doğrultulmuş akım 56A, ters gerilim derecelendirmesi 1600V ve maksimum ileri gerilim düşüşü 60A'de 1.2V'dur. Standard hızlı iyileştirme özelliğine sahip (>500ns, >200mA) ve şasi montajı için tasarlanmıştır. Ters kaçak akımı 1600V'da 300µA ile sınırlıdır. Güç kaynağı uygulamaları, endüstriyel doğrultma devreleri ve yüksek voltajlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 56A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 1600 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 60 A