DSEP30-03A
DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-247-2
Seri / Aile Numarası
DSEP30-03A
DSEP30-03A Hakkında
DSEP30-03A, Littelfuse tarafından üretilen 300V 30A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. Fast recovery özelliği ile 25 ns reverse recovery time sunar. TO-247-2 paketinde sunulan bu diyot, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 1.55V forward voltajı ile yüksek akım uygulamalarında tercih edilir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 300 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.55 V @ 30 A