DSEI60-06A
DIODE GEN PURP 600V 60A TO247AD
Seri / Aile Numarası
DSEI60-06A
DSEI60-06A Hakkında
DSEI60-06A, Littelfuse tarafından üretilen 600V 60A kapasiteli standart doğrultma diyotudür. Fast recovery teknolojisi ile 50 ns reverse recovery time sunan bu bileşen, AC/DC güç kaynakları, inverte devreleri, UPS sistemleri ve endüstriyel güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. TO-247-2 paketinde montajlanan bileşen, -40°C ile 150°C arasında çalışabilir. 70A'de maksimum 1.8V forward voltage karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 70 A