DSC500200L
TRANS NPN 50V 0.5A SMINI
Seri / Aile Numarası
DSC500200L
DSC500200L Hakkında
DSC500200L, Panasonic tarafından üretilen NPN tipinde bipolar junction transistördür (BJT). Surface mount SC-85 paketinde sunulan bu komponent, maksimum 50V kolektör-emiter gerilimi ve 500mA kolektör akımı ile çalışır. 150°C'ye kadar sıcaklıkta kullanılabilen transistör, 160MHz transition frequency ve minimum 120 hFE DC akım kazancına sahiptir. 150mW maksimum güç dağıtım kapasitesi ile audio amplifikasyonu, RF uygulamaları, anahtarlama devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Düşük ICBO cutoff akımı (100nA) ve 600mV saturasyon gerilimi hassas anahtarlama işlemleri için uygun özellikleri sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 500 mA
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 150mA, 10V
Frequency - Transition 160MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-85
Part Status Market
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package SMini3-F2-B
Transistor Type NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 50 V