DSBT2-M-2D-DC1.5V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5VDC
Seri / Aile Numarası
DSBT2-M-2D
DSBT2-M-2D-DC1.5V Hakkında
Panasonic DSBT2-M-2D-DC1.5V, genel amaçlı sinyal rölesinin 1.5VDC bobini ile tasarlanmış DPDT (2 Form D) tipinde bir röle komponentdir. 1 Amper kontakt akımı kapasitesi ve 250VAC / 220VDC maksimum anahtarlama gerilimiyle, düşük voltaj sinyal uygulamalarında kontakt değiştirmeler için kullanılır. Non-latching bobini, harici enerji kaynağına bağlı olarak çalışır ve çalışma süresi 3ms, serbest bırakma süresi 2ms'dir. Ön panele monte uygulamalarında Through-Hole PC pin terminesyonu ile bağlantı sağlar. -40°C ile +60°C işletme sıcaklık aralığında endüstriyel kontrol, telekomunikasyon ve ev elektroniği uygulamalarında tercih edilir. Bileşen kullanım dışı (Obsolete) konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 360 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 1.5VDC
Contact Form DPDT (2 Form D)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 1.13 VDC
Must Release Voltage 0.15 VDC
Operate Time 3 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Release Time 2 ms
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max