DSB60C30HB
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247AD
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
DSB60C30HB
DSB60C30HB Hakkında
DSB60C30HB, Littelfuse tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift ortak katot konfigürasyonuna sahip bu bileşen, TO-247-3 paketinde sunulmaktadır. 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 30V maksimum ters gerilime sahiptir. 30A akımda 530mV'luk ön yönlü gerilim düşümü ile karakterize edilen bu diyot, 200mA üzeri akım değerlerinde 500ns'den küçük geri kazanım zamanı sağlar. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 150°C arasındadır. Genellikle güç kaynakları, invertörler, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 30 A