DSB20C60PN
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
DSB20C60
DSB20C60PN Hakkında
DSB20C60PN, Littelfuse tarafından üretilen 60V Schottky diyot dizi bileşenidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, iki adet diyotu içermektedir. Ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi diyot başına 10A olan bu komponent, 730 mV forward voltage ile çalışmakta ve 6 mA reverse leakage akımı göstermektedir. Fast recovery karakteristiği (500ns) ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve inverter uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen TO-220-3 paketinde sunulmakta, yüksek akım uygulamalarında soğutma kolaylığı sağlamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 6 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ABFP
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 10 A