DSA60C45HB
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AD
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
DSA60C45HB
DSA60C45HB Hakkında
DSA60C45HB, Littelfuse tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-247-3 paketinde sunulan bu komponent, 45V maksimum ters gerilim ve 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 1 çift Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olup, hızlı geri kurtarma özelliğine (≤500ns) sahiptir. Forward gerilimi 770mV@30A'dir. -55°C ile 175°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Güç kaynakları, DC/DC konvertörler ve doğrultuleme uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj tipidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 µA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 770 mV @ 30 A