DSA30C200PC-TRL
POWER DIODE DISCRETES-SCHOTTKY T
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
DSA30C200PC
DSA30C200PC-TRL Hakkında
DSA30C200PC-TRL, Littelfuse tarafından üretilen Schottky tipi güç diyotu dizisidir. Ortalama doğrultulmuş akım değeri diode başına 15A olan bu komponent, 200V ters gerilim kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu dizi, 940mV @ 15A forward voltaj düşümü karakteristiğine ve 250µA @ 200V ters sızıntı akımına sahiptir. Fast recovery özelliğiyle 500ns'den az anahtarlama hızına ulaşan DSA30C200PC-TRL, TO-263 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu diyot, anahtarlamalı güç kaynakları, AC/DC konverterler, motor sürücüleri ve yüksek akımlı uygulamalar için uygun bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263 (D2Pak)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 940 mV @ 15 A