DSA30C100QB
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO3P
Paket/Kılıf
TO-3P-3
Seri / Aile Numarası
DSA30C100QB
DSA30C100QB Hakkında
DSA30C100QB, Littelfuse tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 1 çift diyot içerir ve 100V ters gerilime dayanabilir. Nominal akımı diode başına 15A olan bu fast recovery diyotu, 910mV forward voltajda çalışır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen DSA30C100QB, -55°C ile 175°C arasında güvenli çalışır. TO-3P-3 (SC-65-3) kılıfında sunulan bu diyot dizisi, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve diğer AC-DC konversiyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-3P-3, SC-65-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-3P
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 910 mV @ 15 A