DSA2401R0L
TRANS PNP 10V 0.5A MINI3
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
DSA2401
DSA2401R0L Hakkında
DSA2401R0L, Panasonic tarafından üretilen PNP tipinde bipolar junction transistördür (BJT). TO-236-3 (SOT-23-3) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, düşük güç uygulamaları için tasarlanmıştır. Maksimum 500mA kolektör akımı, 10V kesme gerilimi ve 250MHz transition frequency'si ile sinyal anahtarlaması, amplifikasyon ve kontrol devrelerinde kullanılabilir. 200mW güç dissipasyonu kapasitesi ve 130 minimum DC akım kazancı (hFE) ile genel amaçlı düşük sinyalı uygulamalar için uygundur. İçin cihazları, ses elektronikleri ve batarya çalışan sistemlerde yaygın olarak yer alır. Şu anda üretim durdurulmuş (discontinued) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 500 mA
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 130 @ 500mA, 2V
Frequency - Transition 250MHz
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Market
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package Mini3-G3-B-B
Transistor Type PNP
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 8mA, 400mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 10 V