DSA20C60PN
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220FP
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-220-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
DSA20C60
DSA20C60PN Hakkında
DSA20C60PN, Littelfuse tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. 60V maksimum ters voltaj ile tasarlanan bu komponent, diode pair common cathode konfigürasyonunda 10A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahiptir. TO-220-3 Full Pack paketinde sunulan bileşen, ön panelleme (ABFP) için optimize edilmiştir. Forward voltajı 10A'de maksimum 850mV olan DSA20C60PN, 500ns'den daha hızlı recovery süresine ve 200mA'den fazla akımda hızlı kurtarma özellikleri taşır. Ters sızıntı akımı 60V'de 300µA olup, -55°C ile 175°C arasında çalışır. Güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda doğrultma ve anahtarlama amaçlı kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3 Full Pack
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220ABFP
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 10 A