DSA1I100SA
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
DSA1I100SA
DSA1I100SA Hakkında
DSA1I100SA, Littelfuse tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 100V maksimum ters voltaj ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile çalışır. Düşük ileri voltaj düşümü (790mV @ 1A) nedeniyle güç uygulamalarında verimliliği artırır. 500ns'den daha hızlı iyileşme süresi ile AC/DC dönüştürücüler, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve hassas algılama uygulamalarında kullanılır. SMA yüzey montaj paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 790 mV @ 1 A