DSA15I45PA
DIODE SCHOTTKY 45V 15A TO220AC
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
DSA15I45PA
DSA15I45PA Hakkında
DSA15I45PA, Littelfuse tarafından üretilen 45V 45A rated Schottky doğrultucu diyotudur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 750mV ileri gerilime sahiptir. Fast recovery karakteristiğiyle (≤500ns) güç kaynakları, inverted ürünler ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve reversif sızıntı akımı maksimum 500µA@45V'dir.Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 15 A