DSA120X150LB-TRR
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V SMPD
Paket/Kılıf
9-SMD Module
Seri / Aile Numarası
DSA120X150LB
DSA120X150LB-TRR Hakkında
DSA120X150LB-TRR, Littelfuse tarafından üretilen 2 bağımsız Schottky diyottan oluşan bir diyot dizisidir. Her bir diyot maksimum 150V ters gerilim (Vr) ve 75A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 930mV maksimum ileri gerilime (60A'de) ve 1mA ters kaçak akımına (150V'de) sahip olan bu komponent, güç kaynakları, enerji yönetimi, anahtarlama devreleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. ISOPLUS-SMPD™.B paketinde sunulan komponent, yüzey montajlı uygulamalar için tasarlanmış olup, -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. Standard recovery hızı (>500ns, >200mA) ile orta hız uygulamalarına uygun konfigürasyona sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 75A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 150 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case 9-SMD Module
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ISOPLUS-SMPD™.B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 60 A