DS4E-SL-DC24V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 24VDC
Seri / Aile Numarası
DS4E-SL
DS4E-SL-DC24V Hakkında
DS4E-SL-DC24V, Panasonic tarafından üretilen 24VDC bobinli genel amaçlı sinyal rölesıdır. 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonuna sahip olan bileşen, maksimum 2A akım anahtarlaması yapabilir. Gümüş ve altın kaplı kontaktları, 250VAC ve 220VDC'ye kadar anahtarlama voltajlarında çalışabilir. 10ms işletme süresi ve 5ms serbest bırakma süresi ile hızlı komütasyon sağlar. Latching, tek bobinli coil türüne sahiptir ve 3.8mA bobini akımı ile düşük güç tüketimi sunar. -40°C ile 70°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, tam iyileştirilmiş koruma derecesi ile endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon ve sinyal yönlendirme uygulamalarında kullanılır. PC pin termination ile PCB'ye monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 3.8 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 24VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max