DS3903E-020/T&R
Paket/Kılıf
20-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS3903E
DS3903E-020/T&R Hakkında
DS3903E-020/T&R, Analog Devices tarafından üretilen 3 kanallı dijital potansiyometredir. 10K ve 90K ohm dirençleri ile konfigüre edilmiş bu bileşen, I²C arayüzü üzerinden adres seçimi yapılabilir özelliklere sahiptir. 128 tap çözünürlüğü sunan ve non-volatile bellek içeren bu IC, analog sinyal değerlemesi, ses seviyesi kontrolü, kalibrasyonlu dirençli bölücüler ve ağ impedans ayarlaması gibi uygulamalarda kullanılır. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında işletilmek üzere tasarlanmıştır. 20-TSSOP paket içinde sunulan komponent, yerleşim yüksekliğinin kritik olduğu uygulamalar için uygundur. Ürün obsolete konumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k, 90k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 250
Supplier Device Package 20-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V