DS3903E-020+
Paket/Kılıf
20-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS3903E
DS3903E-020+ Hakkında
DS3903E-020+ Analog Devices tarafından üretilen 3-kanal dijital potansiyometredir. 10kΩ ve 90kΩ değerlerinde dirençler içerir ve 128 tap pozisyonuna sahiptir. I²C arayüzü ile mikrodenetleyiciler ve sistemler tarafından kontrol edilebilir. Non-volatile bellek sayesinde ayarlamalar kapatıldıktan sonra korunur. 20-TSSOP SMD paketinde gelmektedir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 2.7V ile 5.5V arasında beslenebilir. Ses-frekans uygulamaları, otomotiv elektriği, endüstriyel kontrol sistemleri ve tüketici elektroniğinde analog sinyal ayarlaması, kalibrasyonlar ve reaktans kontrolü için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Features Selectable Address
Interface I²C
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 3
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k, 90k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 250
Supplier Device Package 20-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) ±300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V