DS1869S-10+
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
DS1869S
DS1869S-10+ Hakkında
DS1869S-10+ Analog Devices tarafından üretilen, 10kΩ dirençli dijital potansiyometredir. 64 tap konumuna sahip ve doğrusal (linear) taperı ile çalışır. Pushbutton ve seri arayüz seçenekleri ile kontrol edilebilen bu bileşen, non-volatile bellek tipinde konfigürasyonunu saklar. Surface mount 8-SOIC paketinde sunulan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. ±2.7V ile ±8V arasında güç kaynağı ile uyumludur. Wiper direnci tipik olarak 400Ω'dur. Ses kontrolü, ışık ayarlaması ve analog sinyallerin dijital olarak kontrol edilmesi gereken uygulamalarda kullanılır. MPN: DS1869S-10+
Configuration Potentiometer
Interface Pushbutton, Serial
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 8-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply ±2.7V ~ 8V