DS1868E-100+
IC DGTL POT 100K 2CH 20TSSOP
Paket/Kılıf
20-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS1868E
DS1868E-100+ Hakkında
DS1868E-100+ dijital potansiyometre entegre devresidir. 100kΩ nominal dirençle, 2 kanal konfigürasyonunda ve 256 tap seviyesi ile hassas direnç ayarlaması yapılmasını sağlar. Serial arayüz üzerinden kontrol edilen bu bileşen, volatile bellek tipinde çalışır ve Cascade pin özelliği sayesinde kademeleme uygulamalarında kullanılabilir. 2.7V-3.3V ve 4.5V-5.5V beslenme voltaj aralıklarında çalışmakta, -40°C ile 85°C arası sıcaklıklarda stabil performans sunar. Ses kontrolü, ses ekipmanları, ses karıştırıcıları, endüstriyel kontrol sistemleri ve ölçüm cihazlarında yaygın olarak uygulanır. Surface mount 20-TSSOP paketinde sunulur.
Memory Type Volatile
Features Cascade Pin
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Supplier Device Package 20-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.3V, 4.5V ~ 5.5V
Tolerance ±20%