DS1867S-010+T&R
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 16SOIC
Paket/Kılıf
16-SOIC
Seri / Aile Numarası
DS1867S
DS1867S-010+T&R Hakkında
DS1867S-010+T&R, Analog Devices tarafından üretilen 2 devreli dijital potansiyometredir. 10kΩ nominal dirençle 256 dokunuş noktası sunar ve non-volatile bellek kullanarak ayarları korur. Serial arayüzü ile kontrol edilebilen bu komponent, cascade pin özelliğine sahiptir. 16-pin SOIC paketinde sunulan cihaz, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 5V besleme gerektiren DS1867S, wiper direnci tipik olarak 400Ω'dur. Linear taper karakteristiği ve ±20% toleransı ile ses işleme, otomatik kontrol sistemleri ve kalibre edilebilir analog devrelerde kullanılmaya uygundur. Ürün üretimi durdurulmuştur ancak mevcut stoklar mevcuttur.
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 16-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 5V