DS1845X-100/T&R
Paket/Kılıf
144-BGA
Seri / Aile Numarası
DS1845X-100
DS1845X-100/T&R Hakkında
DS1845X-100/T&R, Analog Devices tarafından üretilen 2 devreli dijital potansiyometredir. 100kΩ direnç değeri ve 256 tap konfigürasyonuna sahiptir. I²C arayüzü ile adreslenebilir ve non-volatile bellek içerir. Surface mount 14-WFBGA paketinde sunulan bileşen, 2.7V-5.5V beslenme gerilimi aralığında çalışır. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında stabil performans gösterir. Audio sistemleri, ses cihazları, test ve ölçüm ekipmanları gibi analog sinyallerin dijital kontrolle ayarlanması gereken uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Potentiometer
Features Selectable Address
Number of Circuits 2
Number of Taps 100, 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 14-WFBGA, FCBGA
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 500
Supplier Device Package 14-FlipChip (2.11x2.34)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V