DS1845E-100+T&R
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS1845E
DS1845E-100+T&R Hakkında
DS1845E-100+T&R, Analog Devices tarafından üretilen 100kΩ dijital potansiyometredir. I²C arayüzü ile kontrol edilebilen bu komponent, 2 bağımsız potansiyometre devresi içerir ve her biri 100 tap noktasına sahiptir. Seçilebilir adres özelliği sayesinde aynı bus'ta birden fazla cihaz kullanılabilir. Non-volatile bellek ile ayarlar korunur. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen komponent, -40°C ila 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Lineer taper karakteristiği ve 500Ω tipik wiper direnci ile ses kontrol, kalibre edilebilir uygulamalar ve analog kontrol sistemlerinde tercih edilir. Surface mount 14-TSSOP paket ile kurulur. Bileşen obsolete durumdadır.
Number of Taps 100, 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 500
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V