DS1845E-050/T&R
IC DGTL POT 50KOHM 14TSSOP
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS1845E
DS1845E-050/T&R Hakkında
DS1845E-050/T&R, Analog Devices tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometredir. 50kΩ direnç değerine ve 256 tap konumuna sahip olan bu bileşen, I²C iletişim protokolü üzerinden adreslenebilir kontrolü destekler. Non-volatile bellek sayesinde ayarlamalar kalıcı olarak saklanır. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilen bu IC, ses kontrol sistemleri, otomatik kazanç kontrolü, kalibrasyonlu sinyal yolları ve diğer analog ayarlama uygulamalarında kullanılır. Surface mount 14-TSSOP paket ile tasarlanmıştır. (Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.)
Number of Taps 100, 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 500
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V