DS1845E-010/T&R
IC DGTL POT 10KOHM 14TSSOP
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS1845E
DS1845E-010/T&R Hakkında
Analog Devices DS1845E-010/T&R, 10kΩ dirençli dijital potansiyometredir. I²C arayüzü ile kontrol edilen bu entegre devre, 256 tap çözünürlüğüne sahip 2 adet potansiyometre içerir. Non-volatile bellek sayesinde son ayarlanmış değeri korur. 14-pin TSSOP paket ile yüzey montajı için tasarlanmıştır. 2.7V-5.5V besleme voltajı aralığında çalışır, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında stabil performans gösterir. Ses cihazları, ölçüm araçları, endüstriyel kontrol sistemleri ve otomotiv uygulamalarında seviye kontrol, kalibre ve ayarlama işlevleri için kullanılır. Seçilebilir adres özelliği ile i²C bus'ta birden fazla cihaz bağlanabilir. Bileşen halen yeni tasarımlarda kullanılamayan (obsolete) durumundadır.
Number of Taps 100, 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 500
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V