DS1844E-010+
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20TSSOP
Paket/Kılıf
20-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS1844E
DS1844E-010+ Hakkında
DS1844E-010+ 4 kanallı dijital potansiyometredir. 10kΩ direnç değeri ve 64 tap seviyesi ile hassas direnç ayarlaması sağlar. I²C ve Serial arayüzü kullanarak kontrol edilebilir ve seçilebilir adres yapısına sahiptir. Volatile bellek tipi ile konfigürasyonlar güç kaybında silinir. 2.7V ile 5.5V arasında beslenebilen bu komponent, -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Linear taper karakteristiği ile analog kontrol uygulamalarında, ses seviyesi ayarlaması, ışık kontrolü ve kalibrasyon devreleri gibi alanlarda kullanılır. 250Ω wiper direnci ve ±20% toleransı ile belirlenmiş. Lütfen: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 4
Number of Taps 64
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 250
Supplier Device Package 20-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V