DS1804X-100/T&R
IC POT TRIMMER NV 100K BUMP 8FCP
Paket/Kılıf
144-BGA
Seri / Aile Numarası
DS1804X-100
DS1804X-100/T&R Hakkında
DS1804X-100/T&R, Rochester Electronics tarafından üretilen non-volatile dijital potansiyometre entegre devredir. 100k ohm direnç değeri, 100 tap pozisyonu ve 1 devre yapılandırması ile sağlanır. Surface mount 15-WFBGA (FlipChip BGA) paketinde sunulan bu bileşen, analog sinyal kontrolü, ses cihazları, ölçüm sistemleri ve kalibre edilebilir elektrik devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır, 2.7V ile 5.5V beslenme voltajında uyumludur. Non-volatile bellek özelliği sayesinde son ayarlanan değer güç kaybında bile korunur. 750ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 15-WFBGA, FCBGA
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Supplier Device Package 15-FlipChip
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V