DS1803E-050+
IC DGT POT 50KOHM 256TAP 14TSSOP
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
DS1803E
DS1803E-050+ Hakkında
DS1803E-050+ Analog Devices tarafından üretilen, 50kΩ dirençli dijital potansiyometredir. 256 tap konumuna sahip bu bileşen, I²C arayüzü üzerinden yazılımsal kontrol edilebilir. İki bağımsız potansiyometre devresi içerir ve selektif adres seçeneğine sahiptir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan bu entegre, özellikle ses kontrol sistemleri, otomotiv uygulamaları, endüstriyel kontrol sistemleri ve kalibrasyonlu cihazlarda kullanılır. Surface Mount paketinde sunulan DS1803E, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 400Ω tipik wiper direncine sahiptir.
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 50k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 400
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 750ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V