DS1091LUA-030/V+T
IC ECONOSCILLATOR SS 8UMAX
Paket/Kılıf
8-uMAX/uSOP
Seri / Aile Numarası
DS1091LUA
DS1091LUA-030/V+T Hakkında
DS1091LUA-030/V+T, Analog Devices tarafından üretilen Spread Spectrum Clock Generator entegre devresinin 30MHz versiyonudur. 8-pin uMAX/uSOP yüzey monte paketinde sunulan bu bileşen, saat üretimi ve frekans sentezi uygulamalarında kullanılır. Dahili divider/multiplier fonksiyonu ile 1:1 oran sağlayan IC, 3V ile 3.6V arasında çalışır. Giriş olarak clock sinyali alıp çıkışta clock sinyali üretir. Diferansiyel giriş ve çıkışa sahip değildir. -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu bileşen, EMI azaltması gereken uygulamalarda tercih edilir. Baskı devre tasarımlarında, sistem zamanlama referans devreleri ve kHz-MHz frekans aralığında saat uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/No
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 30MHz
Input Clock
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Output Clock
Part Status Obsolete
PLL No
Ratio - Input:Output 1:1
Supplier Device Package 8-uMAX/uSOP
Type Spread Spectrum Clock Generator
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V