DS1088LU-27+
IC ECONOSCILLATOR 27MHZ 8-USOP
DS1088LU
DS1088LU-27+ Hakkında
DS1088LU-27+ Analog Devices tarafından üretilen 27MHz Clock Generator entegre devresdir. ECONOSCILLATOR teknolojisine sahip bu bileşen, 2.7V ile 3.6V arasında çalışan, Surface Mount paket tipinde sunulan 8-pin uMAX/uSOP konfigürasyonda tasarlanmıştır. 1:1 input:output oranı ile çalışan ve dahili divider özelliğine sahip olan cihaz, -20°C ile 85°C arasında güvenilir şekilde çalışabilir. Saat ve zamanlama uygulamalarında, Consumer Electronics, Telekomünikasyon ve bilgisayar sistemlerinde kullanılabilir. Clock input alarak Clock output üretir. Düşük güç tüketimi ve kompakt yapısı ile tasarlanan bu bileşen aktif durumda tedarik edilmektedir.
Divider/Multiplier Yes/No
Frequency - Max 27MHz
Number of Circuits 1
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Output Clock
Part Status Active
Type Clock Generator
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V