DS1052U-100
PULSE WIDTH MODULATOR
Paket/Kılıf
8-uMAX/uSOP
Seri / Aile Numarası
DS1052U
DS1052U-100 Hakkında
DS1052U-100+ programlanabilir PWM (Pulse Width Modulation) kontrol entegresidir. Rochester Electronics tarafından üretilen bu bileşen, 5-bit çözünürlükte PWM sinyalleri üretmek için tasarlanmıştır. Maksimum 100kHz çalışma frekansında 2:1 input:output oranı ile çalışır. 2.7V ile 5.5V arasında geniş beslenme gerilimi aralığında stabil performans sunar. Surface mount 8-pin uSOP paketinde kullanılabilir. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışan bu uygulamaya özel zamanlama entegresi, güç yönetimi, motorlar ve LED kontrol uygulamalarında kullanılan tasarımlarda yer alır. Bileşen üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Differential - Input:Output No/No
Frequency - Max 100kHz
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
PLL No
Ratio - Input:Output 2:1
Supplier Device Package 8-uMAX/uSOP
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V