DRD24D06
SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
DRD24D06
DRD24D06 Hakkında
DRD24D06, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen 2-kanallı SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesidir (SSR). 6A yük akımına sahip olan cihaz, 24-280V AC yükleri anahtarlaması için tasarlanmıştır. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilen bu röle, zero cross özelliği sayesinde AC devrelerde kontrolü sağlayarak EMI'yi azaltır. DIN Rail montajı ile endüstriyel kontrol panellerine kolayca entegre edilir. Vida terminalleri sayesinde güvenli elektrik bağlantısı sunar. Isıtma, soğutma, pompa kontrolü ve aydınlatma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A) x 2
Load Current 6 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V