DRC3P48D420
480V 5A 24VAC/DC 2NO ZC 3L
Seri / Aile Numarası
DRC3P48D420
DRC3P48D420 Hakkında
DRC3P48D420, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen 3 fazlı katı hal kontaktörüdür. 5A yük akımı kapasitesi ile 48V ile 530V arasındaki AC yükleri kontrol etmek için tasarlanmıştır. 24VAC/DC giriş voltajında çalışan bu cihaz, zero-cross switching özelliğine sahiptir ve bu sayede elektrik parazitlerini minimuma indirgeyen kontrolü sağlar. Chassis mount ve DIN rail montaj seçenekleri ile endüstriyel kontrol sistemlerinde, motor kumanda devreleri, ısıtma kontrol uygulamaları ve aydınlatma kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Vida terminalli bağlantı türü ile güvenli ve kalıcı elektriksel bağlantı sağlar.
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Load Current 5 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 18 ~ 30VAC/DC
Voltage - Load 48 ~ 530V